شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته اقتصاددانلود رایگان کتاب اقتصاد خرد دکتر نادر مهرگان

دانلود رایگان کتاب اقتصاد خرد دکتر نادر مهرگان

دانلود رایگان کتاب اقتصاد خرد دکتر نادر مهرگان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب اقتصاد خرد یکی از سری کتاب های جامع و کامل مرتبط با این حوزه محسوب می شود که با ارائه مطالب کامل و به روز به بهترین کتاب در این زمینه تبدیل شده است و این کتاب دارای کتابی ساده و روان است. نثری که برای همه قابل درک است. توسط دکتر نادر مهرکن یکی از برجسته ترین اساتید این حوزه طراحی و تنظیم شده است.

کتاب اقتصاد خرد PDF

کتاب اقتصاد خرد که توسط نادر مهرگان (استاد دانشگاه بوعلی سینا) طراحی و ویرایش شده است، انتشارات نور علم این کتاب را گردآوری و در دسترس عموم قرار داده است و این کتاب در ارتباط با اقتصاد نوشته شده است و نویسنده کتاب اقتصاد خرد این بیان می کند که یادگیری اقتصاد یکی از مهم ترین راه ها برای حل برخی از مشکلات است. مشکلات ناشی از مطالبات مادی و غیر مادی مردم گسترده و نامحدود و امکانات موجود برای تامین مطالبات اندک است، به طوری که ناگزیر از میان نیازهای مختلف، مصرف کنندگان تنها برخی از نیازها را انتخاب کرده و به آن نیازها پاسخ داده اند. و نحوه انتخاب نیازها و پاسخگویی به آنها با اقتصاد مرتبط است.

PDF کتاب اقتصاد خرد دکتر نادر مهرگان

در «اقتصاد خرد» رفتار فردی خانواده‌ها و شرکت‌ها بررسی و بحث شده است و قیمت‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب نیازها دارند و قیمت‌ها نقش تخصیص منابع، توزیع کالا و اطلاع‌رسانی از وضعیت امکانات و تسهیلات را ایفا می‌کنند. نیازهای جامعه مسئول هستند؛ به گونه ای که تولیدکنندگان با آگاهی از قیمت ها، منابع را به سمت تولید کالاهای خاص سوق می دهند و مصرف کنندگان نیز تحت تأثیر قیمت ها، برخی از آنها را از بین تنوع کالاها انتخاب می کنند.

خرید کتاب اقتصاد خرد دکتر نادر مهرگان

نادر مهرگان این کتاب را در 8 فصل طراحی و تدوین کرده است و در طراحی این کتاب از منابع معتبر مختلف استفاده شده است. به خصوص منابع اقتصاد خرد و اقتصاد عمومی، خواندن این کتاب را به علاقه مندان به رشته مدیریت و بازرگانی و علاقه مندان به اقتصاد توصیه می کنیم و در نهایت این گفتار را از ما داشته باشید: «همه ما از روزی که به دست آوردیم. اول پول، سعی کرده ایم باید تصمیم می گرفتیم که آن را خرج کنیم یا پس انداز کنیم و مجبور شدیم خواسته یا ناخواسته تصمیم بگیریم “این مسائل تا آخر عمر وجود دارد.”

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اقتصاد خرد دکتر نادر مهرگان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی هامون سبطی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین