سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریدانلود رایگان کتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه

دانلود رایگان کتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه

دانلود رایگان کتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب اصول حسابداری 2 یکی از مجموعه کتاب های انتشارات پیام نور است که با توجه به مبنا و مبنای این دانشگاه در آموزش که به صورت آموزش نیمه حضوری است، کتاب های این انتشارات از یک خط مشی واحد و یکسان پیروی می کند که به شرح زیر تعریف شده است: همه کتاب ها باید به گونه ای طراحی و چیدمان شوند که دانشجو بتواند بدون نیاز به مطالعه بهترین نتیجه ممکن، بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد. امتحان کنید و همه مطالب را یاد بگیرید.

خرید کتاب اصول حسابداری 2 اثر یحیی حسه یگانه

در این قسمت می خواهیم اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. نظام های اقتصادی اجتماعی به صورت پویا دستخوش تغییرات می شوند و تحت تأثیر عوامل متعدد و متنوعی قرار می گیرند و نهادهای بسیاری را تشکیل داده است و مدیران این موسسات برای اداره صحیح و ایفای نقش مدیریتی و بانک ها، دولت و … نیاز به داشتن اطلاعات مالی دارند و برای رسیدن به این اهداف و موضوعات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی طراحی و تنظیم شده است.

پی دی اف کتاب اصول حسابداری 2

یحیی حسن یگانه در این کتاب سعی کرده است بین محتوای نظری و عملی تعادل برقرار کند و کتاب اصول حسابداری 2 اثر یحیی حسن یگانه انتشارات پیام نور در 11 فصل طراحی و تنظیم شده است که بر اساس فهرست ذکر شده گردآوری شده است و در ابتدای هر فصل می توان هدف کلی از مطالعه را پس از کسب دانش کامل بیان کرد. اهداف فصل ذکر شده است و اهداف رفتاری ذهن شما را برای درک مطالب فصل آماده می کند و برای درک بهتر مطالب نمودارها و مثال ها طیف وسیعی از موضوعات در این کتاب شرح داده شده است و در پایان فصل نیز مفاهیم استفاده شده در فصل، خلاصه فصل و خودآزمایی ها قرار داده شده است که یادگیری مطالب هر فصل را بسیار بهبود می بخشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اصول حسابداری ۲ یحیی حساس یگانه PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین