یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته زبان و ادبیات فارسیدانلود رایگان کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن ثریا قزل...

دانلود رایگان کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن ثریا قزل ایاغ

دانلود رایگان کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن ثریا قزل ایاغ برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب به عنوان منبع اصلی درس «مواد و خدمات کتابخانه ای کودک و نوجوان» به ارزش 2 واحد برای دانشجویان رشته کتابداری در مقطع کارشناسی در نظر گرفته شده است و در رشته علوم تربیتی برای درس «ادبیات کودک و نوجوان» و گروه هنر برای درس «آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان» به ارزش 2 واحد طراحی و تهیه شده است.

کتاب ادبیات کودک و نوجوان و ترویج خواندن PDF

این کتاب اثری برگرفته از تجربیات نویسنده در حوزه ادبیات کودک و نوجوان ایران و جهان است که به ترتیبی منطقی و با زبانی مستند و با استفاده از مثال‌های فراوان به تشریح مطالب مختلف این حوزه پرداخته است و این کتاب در ساختار یک کتاب درسی به دانش‌آموزان و سایر علاقه‌مندان ارائه شده است و تمرین‌های پیشنهادی در پایان هر فصل، راهی برای به کارگیری مطالب و منابع متنی برای دانش‌آموزان است. مهمانی هایی برای تحقیق و مطالعه عمیق تر و گسترده تر در این زمینه و ارزش تالیف این کتاب. با توجه به فراوانی دروس ادبیات کودک و نوجوان در برنامه های درسی منسجم و مناسب که آخرین چاپ آن به نیمه اول دهه پنجاه شمسی برمی گردد، روشن می شود.

خرید کتاب ادبیات کودک و نوجوان و ترویج کتابخوانی

این کتاب در کنار راهنمای خودتان برای تربیت فرزندانتان می تواند راهنمای خوبی باشد و کمک زیادی به شما کند و با مطالعه این کتاب اطلاعات زیادی در مورد آن یاد خواهید گرفت و اولین قدم قبل از شروع آن این است که کودک را خوب بشناسید نه برای هدفی که می خواهیم و سپس این کتاب را کامل بخوانید. کتاب ادبیات کودک و نوجوان و تشویق به مطالعه نوشته ثریا قزل ایاق توسط انتشارات سمت منتشر شده است و موضوعی که این کتاب به آن پرداخته است عبارت است از: روانشناسی و علوم تربیتی، روند رشد ادبیات کودک. در دنیا روند رشد ادبیات کودک و نوجوان در ایران و این کتاب برای دانشجویان رشته کتابداری در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مواد و خدمات کتابخانه ای کودکان و نوجوانان» به ارزش 2 واحد و در رشته علوم تربیتی برای درس «ادبیات کودک و نوجوان» و گروه هنر برای درس «ادبیات کودکان و نوجوانان ارزش 2 واحد» طراحی و تنظیم شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن ثریا قزل ایاغ PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین